Умови придбання таунхаусів та котеджів

Smart Development — українська компанія, яка є забудовником повного циклу з 2017 року. У портфоліо девелопера більше 18 авторських проєктів. Серед нерухомості від Smart Development ви не знайдете стандартних новобудов, адже компанія орієнтується на будівництво житла нового формату.

Забудовник пропонує купити таунхаус або котедж в Україні на вигідних умовах. Для бажаючих придбати житло, девелопер підготував розстрочку та кредит або в розстрочку.

Котедж або таунхаус в розстрочку

Розстрочка — спосіб покупки нерухомості, коли покупець оплачує житло фіксованими частинами протягом певного терміну. Після останньої виплати забудовник повністю передає права на котедж покупцеві.

Серед головних переваг розстрочки від забудовника:
  • виплата вартості поетапно без завищених банківських відсотків;
  • мінімальні вимоги до покупця;
  • невеликий розмір першого платежу;
  • укладення угоди в короткі терміни.
Завдяки Smart Development ви можете купити власний будинок в котеджному містечку під Києвом в розстрочку. Або ж вибрати для придбання таунхаус в Києві в розстрочку.

Котедж або таунхаус в кредит або в іпотеку від банку-партнера

Іпотека — це застава нерухомості. Наприклад, ви вирішили взяти кредит на таунхаус. Тоді ви отримуєте від банку кошти, а гарантією того, що ви їх повернете, є застава нерухомого майна. Найпоширенішою заставою для іпотеки є будинок, який буде придбаний на кошти банку.

Іпотека на таунхаус надається за такими умовами:
Максимальна сума кредиту — до 4 000 000 грн
Процентна ставка на рівні 9,49%
Термін погашення до 20 років
Страхування застави — 0,3% від вартості
На відміну від розстрочки, для оформлення іпотеки вам необхідний пакет документів. Він складається з паспорта громадянина України, ідентифікаційного коду, документа, що підтверджує рівень доходів, та паперів на майбутнє житло.

Smart Development пропонує купити таунхаус в кредит на таких умовах:
Надається для будь-яких цілей
Сума позики — до 1 000 000 грн
Процентна ставка від 18,99%
Термін погашення до 5 років
Не вимагає внесення застави
Щомісячна комісія — 0%
Зверніть увагу, що іпотека видається на житло, яке розташовується в обласному центрі або в 30-км зоні від нього, має готову систему водо-, електро- і теплопостачання. Кредит же видається на будь-які цілі, тому на гроші, виручені від позики, ви можете придбати як і готовий заміський будинок, так і житло на етапі будівництва.

Що краще: іпотека, розстрочка від забудовника або покупка котеджу в кредит

Однозначної відповіді на це питання немає. Перш ніж зробити остаточний вибір і купити таунхаус або котедж, зупинимося на головних відмінностях розстрочки та кредиту:
  • Відсутність відсотків. Розстрочка та кредит не передбачають виплати відсотків, на відміну від іпотеки.
  • Термін оформлення. Для оформлення розстрочки вам знадобиться близько години, а у випадку з кредитом та іпотекою — від декількох днів до тижнів.
  • Перевірка кредитної історії. На оформлення розстрочки кредитна історія не має вирішального впливу на відміну від кредиту.
  • Початковий внесок. Банк може не вимагати початковий внесок, а розстрочка передбачає перший внесок в розмірі не менше 30% від загальної суми.
  • Право власності. Після покупки таунхауса в кредит, ви відразу стаєте його власником. У випадку розстрочки або іпотеки право власності на майно переходить до вас тільки після здійснення останнього платежу.

Для придбання доступні таунхауси «New Smart» та котеджі «Organic Home». Звертайтесь до відділу продажів, де вас детально проконсультують і допоможуть з вибором.
Made on
Tilda